Co to jest Noom diet?

Co to jest Noom dietW morzu diety jak keto, paleo i przerywany czczo Noom jest małe ryby. A może, to nie naprawdę ryba-er, dieta fad – w ogóle. Noom dyrektor generalny i współzałożyciel Saeju Jeong mówi, „to nie jest dieta-to unikatowe zachowanie zmiany kursu, który używa psychologii i małe cele, aby zmienić swoje nawyki, więc możesz schudnąć i utrzymać ją na dobre.” Do tej pory programy odchudzania Noom’s osiągnęły ponad 47 milionów użytkowników na całym świecie, ponieważ rozpoczęła w 2011. Oto, co należy wiedzieć, jeśli bierzesz po ten program.

Na naszym blogu znajdziesz odpowiednią dietę dla siebie.

Co to jest dieta Noom?

Noom jest mobilne oparte na platformie wellness program, który obejmuje coaching indywidualny i grupy wsparcia w celu pomóc stworzyć lepsze nawyki i, w rezultacie, żyć zdrowiej. Chociaż jedzenie i ćwiczenia są duża część tego planu, jego założyciele mówią, że jest tak samo jak zrobić zmiany zrównoważonego stylu życia, jak to jest o tym, jak jeść i wykonywać. Jednym z kluczowych celów Noom jest pomóc przezwyciężyć emocjonalne i psychologiczne bariery, które mogą uniemożliwić zdrowy tryb życia.

Istnieją dwa programy dostępne na Noom: program zdrowej wagi i cukrzycy program zarządzania. Jeśli Twoim celem jest utrata masy ciała, będziesz mieć dzienny budżet kalorii i korzystać z kolorami Noom bazy danych i śledzenia technologii, które pomogą Ci pozostać w granicach. Nie będzie dokonywania żadnych radykalnych zmian lub dokonywania żadnych pokarmów poza granicami, choć, i nie należy oczekiwać, aby stracić więcej niż jeden do dwóch funtów tygodniowo, który jest zgodny z National Institute of Health wytycznych dla bezpiecznej utraty wagi. „Naszym celem jest destigmatize utrata masy ciała jako coś, co jest restrykcyjne (lub” niemożliwe „dla niektórych), i zapewnić powolny i stały szlak zbudowany na nabycie zrównoważonych umiejętności,” mówi Jeong.

Jeśli wybierzesz program do zarządzania cukrzycą, skoncentrujesz się na wyborze i śledzeniu żywności w oparciu o zawartość węglowodanów. Program jest w pełni uznawany przez centra kontroli chorób i profilaktyki jako program profilaktyki cukrzycy, co oznacza, że zapewnia oparte na dowodach typu 2 Zapobieganie cukrzycy w społecznościach w Stanach Zjednoczonych i wykazał skuteczność przez spełniające wszystkie kryteria programu rozpoznawania  „kryterium wydajności. ”

Jak mogę zacząć Noom?

Kiedy odwiedzasz stronę Noom, zostaniesz poproszony o serię pytań dotyczących Twoich celów odchudzania, płci, wieku, wysokości i aktualnej wagi. Odpowiadasz również na pytania dotyczące Twojego stylu jedzenia i nawyków treningowych. Noom również pytanie, czy masz cukrzycę, więc może skierować Cię do odpowiedniego programu. Po uzyskaniu przez kwestionariusz, można rozpocząć bezpłatną 14-dniowy okres próbny, a następnie kontynuować za koszt miesięcznie.

Podczas pierwszego tygodnia na Noom, będziesz łączyć się z  „cel specjalista ” przeszkoleni w terapii behawioralnie, badania wspierane typu terapii, które zwykle obejmuje zmianę myślenia i zachowań wzorców poprzez techniki, takie jak wywiady motywacyjne.  „Trenerzy spędzają czas adresowania uważności, ponieważ odnosi się do jedzenia, aktywności fizycznej i ogólnego stanu zdrowia,” Jeong mówi. Będziesz również łączyć się z grupą trener i peer support grupy, z którymi do przeglądu i omówienia tematów programu nauczania, w tym do czynienia z popyśniaczami żywności, identyfikacji różnych rodzajów wyzwalaczy i tworząc nowe zdrowe nawyki.

Od razu, Twój cel specjalista pomoże Ci zidentyfikować  „Big Picture, „, który zawiera Twój  „Super cel ” i  „Ultimate why. ” to wielki obraz, plus swoje okoliczności życiowe, jest używany do tworzenia spersonalizowanych plan działania, który poprowadzi jeden na jeden pracy zrobić z trenerem. Otrzymasz również prosty przegląd dziennego budżetu kalorii i można zakupić dodatkowy indywidualny plan żywienia stworzony przez zespół żywienia Noom, jeśli chcesz.

Czy Noom jest skuteczną dietą?

Zgodnie z ten zakład, 64 procent od społeczeństwo od zdrowy waga program stracić 5 procent albo liczniejszy od ich ciało waga, i przez 60 procent utrzymywać ono od pod kątem przy najmniejszy jeden rok. Jeśli program robi to, co mówi, że nie-pomaga zmienić sposób jeść i myśleć o odżywianiu i ćwiczeniach, a także ustanawia nowe nawyki-podejrzewam, że wiele osób na program utrzymać go na dłużej, ponieważ utrata masy ciała jest o drobnych zmian, które ostatnio li z fetime

Program zarządzania cukrzycą wydaje się być skuteczne, too. 65-tygodniowe badanie przeprowadzone przez Noom finansowanych naukowców stwierdził, że interwencja doprowadziła do znacznej utraty wagi i  „wysokie zaangażowanie ” w fazie utrzymania, sugerując, że może to być skuteczna długoterminowa alternatywa dla profilaktyki cukrzycy in-Person Programy.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *